Zajęcia artystyczne

W naszym gospodarstwie stworzyliśmy warunki do wszelkiego rodzaju działań artystycznych. Chętnie zatem przyjmiemy grupy teatralne, plastyczne itp. Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę z instruktorami organizującymi warsztaty.

Jesteśmy pasjonatami rękodzieła. Dzięki temu niepozornemu hobby możemy Wam zaproponować wiele artystycznych atrakcji, między innymi:

Rękodzieło

Witraż

czyli jak połączyć ze sobą kolorowe szkiełka.

Cena:

lekcje indywidualne 100 zł za 5 godzin kursu
lekcje grupowe (min. 5 osób) 60 zł za 5 godzin kursu

Decoupage

Decoupage

amant, który podbija serca wielu pań. Nic dziwnego – przy odrobinie wyobraźni możemy w łatwy sposób – przy pomoc farb, kleju i kolorowych serwetek dać nowe życie starym meblom, ozdobić bombkę czy stworzyć niepowtarzalny prezent.

Cena:

lekcje indywidualne 100 zł za 5 godzin kursu
lekcje grupowe (min. 5 osób) 60 zł za 5 godzin kursu

Robienie pisanek

Robienie pisanek

to dla Lilii sprawa ambicjonalna i wielka radość z nadziei na nadejście wiosny i odrodzenie się życia zaszyfrowanego pod skorupką jaja.

Igła, druty. szydełko

Igła, druty, szydełko

twórczy romans metalowego drucika z nitką. W czasie gdy powstają maskotki, szaliki, rękawiczki, serwetki czy kołnierzyki można prowadzić rozmowy, które ciągną się jak kolorowa włóczka.

Ponadto:

Wycinanki

składamy papier, wycinamy dziurki, rozkładamy papier – gotowe!

Origami

potrzebne: kwadratowa kartka, sprawne ręce, cierpliwość, dokładność.

Prawdę mówiąc Lidia przerabia i ozdabia wszystko co wpadnie jej w ręce, więc czekamy także na wasze, kreatywne propozycje!

<<